ТРАДИЦІЙНІ СВЯТА

Як багато гарних свят у році. Різдво, Новий рік, День Знань, Свято Мам, Великдень. Свято останнього дзвоника. Але є одне свято, скромне, проте дуже важливе – День Учителя! І я к добре, що у вчителів є свій день, коли ми можемо висловити їм свою любов. Повагу, вдячність, захоплення. Взагалі, на світі існує чимало професій, і всі вони необхідні, адже приносять користь людству. Але є серед них дві найважливіші та найгуманніші – це професія лікаря й учителя. Стати лікарем чи вчителем – це означає взяти на себе відповідальність за життя та долю людей. Учитель – цілитель людських душ. Жорстокість, байдужість, егоїзм, неосвіченість, бездуховність – усе це хвороби, з якими бореться вчитель своєю добротою, мудрістю та любов’ю до дітей. Завдяки вам, учителі, світ повниться добром і красою. Ви даруєте нам мету, прагнення знань, відчуття прекрасного. Отже, як чудово, що на світі є ви – освітяни. Багато вчителів працює в нашій школі і кожен справжній майстер своєї справи. Ми щиро вдячні вам за вашу турботу і піклування.

Зі святом вас!!!