ВИХОВНІ ЗАХОДИ

Фестиваль-конкурс агітбригад

“Здоров’я – цінність нашого життя!”

7 грудня у нашій школі відбувся фестиваль – конкурс агітбригад серед учнів 5-9 класів «“Здоров’я – цінність нашого життя!”», на якому команда”Молодь України!” (8-А класу) зайняла почесне І місце. Вітаємо переможців!!! Метою виступів була пропаганда здорового способу життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я, профілактика шкідливих звичок, розповсюдження елементарних знань з гігієни. Найважливішим завданням агітбригади було достукатися до сердець усіх присутніх в залі та показати, що життя потрібно цінувати, а також більше уваги звертати на те, що позитивно впливає на самопочуття: спорт, режим, вітаміни, правила техніки безпеки, цікаві захоплення, подорожі, раціональне харчування, загартовування та позитивні емоціїї.

ЕКОЛОГІЧНИЙ ВЕКТОР

Щороку учні школи беруть участь у Міському проекті “Екологічний вектор”. Однією з головних цілей проекту є привернення уваги широкої громадськості до проблем навколишнього середовища, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. Учні 1-7 класів брали участь у конкурсі  – «Увійди в природу другом»  в рамках Міського екологічного проекту «Екологічний вектор».  Номінації для учнів 1- 4 класів: «Екологічна листівка» та учнів 5-7 класів: «Літературний твір».

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України. За більш ніж 30-річну історію хвороби ВІЛ уразив понад 55 млн осіб, з них майже 22 млн дорослих та 4,5 млн дітей вже померли. Досі ми залишаємося лідерами в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, майже 1 % населення України інфіковано ВІЛ. У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. За час, що минув, 1 грудня стало однією із визначних дат, яка щороку відзначається по всьому світу. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-ого», а нині вже і «ХХI-ого століття».

30 листопад проведена година спілкування з учнями 9-А класу за темою “Профілактика ВІЛ, СНІД” волонтерами Червоного Хреста Дніпровського району.

ПРОЩАВАЙ, ОСІНЬ!

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

У початковій школі відбувся виховний захід, учні 3-А класу підготували чудове свято “Прощавай, Осінь!” Хлопчики та дівчатка розкрили красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, образотворчого мистецтва;
показали багатство і щедрість осені.

СУЧАСНІЙ ШКОЛІ – СУЧАСНУ МЕДІАТЕКУ

Відкриття сучасної медіатеки, це надзвичайна подія. Ми пишаємося тим, що нашій школі пощастило взяти участь у проекті благодійного фонду Порошенка. Усі учасники освітнього процесу отримали можливість займатися у сучасній медіатеці, що дазволить наблизитись у навчанні до європейських і світових стандартів, шляхом якісного бібліотечно інформаційного забезпечення засобами новітніх технологій. Медіатека є безбар’єрним простором, покликаним допомогти дітям з особливими потребами інтегруватися в шкільному середовищі , а їхнім одноліткам навчитися толерантності.

Мати гарне здоров’я — це круто!

Міцне здоров’я  допоможе нам із легкістю подолати будь-яке випробування: контрольну, екзамени, шкільні змагання. Регулярні прогулянки та ігри на свіжому повітрі в поєднанні з фізичними навантаженнями зміцнять здоров’я, розвинуть волю, цілеспрямованість і витривалість.

Наша школа другий рік поспіль перемагає в конкурсі на кращий соціальний проект серед громадських організацій, муніципальних установ і жителів м.Запоріжжя та області «МЫ – ЭТО ГОРОД», що проводить металургійний комбінат «Запоріжсталь», отримавши грант – 45 тис. грн., що дозволило збудувати спортивний майданчик із тренажерами силової підготовки.