Шкільне життя

Благодійна акція

Благодійність – це можливість поділитися душевним теплом, допомогати тим, хто цього потребує. Будь-яка допомога важлива, але найбільшою поміччю є небайдужість до чужої проблеми і добровільне бажання допомогти у вирішенні важкої ситуації.                                                                                                         Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є благодійна акція ” Діти – дітям”, яку 5 березня провели учні нашої школи. Ініціювали добру справу учні 8-А класу на чолі з класним керівником Іриною Михайлівною.                                                                                                                               Мета акції -допомога дітям з особливими освітніми потребами нащої школи. Допомогати дітям – це гідна справа. Ми раді, що нам випала така можливість.                                                                                                                                        У благодійному ярмарку брали участь майже всі класи, вчителі та батьки. В ході благодійного ярмарку було зібрано 2202 грн.             Адміністрацією, Радою школи та Батьківським  комітетом було прийнято рішення про придбання дитячого спортивного комплексу  KindWood Color Plus для сенсорної кімнати дітям з особливими потребами.