ВИПУСКНИКАМ!

Наші випускники – фахівці широкого кола професій, які організовують перевезення та управляють доставкою вантажів при використанні будь-яких видів транспорту з поглибленим вивченням автомобільного або залізничного транспорту. Вони знають, як виконувати вантажні операції, як розміщати вантаж та зберігати його на складі, вміють ефективно планувати та оформляти перевезення, вести їх облік, виконувати економічні розрахунки, вести договірну роботу, керувати персоналом та багато іншого. Кафедра працює з 1972 року та не має конкурентів в Запорізькій області.

***

Одеський державний університет внутрішніх справ розпочав відбір кандидатів для вступу за державним замовленням

Для тих, хто хоче стати курсантом Одеського державного університету внутрішніх справ, заклад вищої освіти пропонує навчання за наступними спеціальностями:
081 «Право» (факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування; Херсонський факультет), термін навчання 4 роки.
ЗНО: українська мова та література; історія України, математика або іноземна мова;

262 «Правоохоронна діяльність» (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності; Херсонський факультет).
ЗНО: українська мова та література; історія України.

Хто ще не встиг подати онлайн електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС України, і мріє стати поліцейським, будь ласка не втрачайте такої можливості, зайдіть за посиланням https://osvita.np.gov.ua та зареєструйтеся шляхом заповнення анкети.
У зв’язку з карантином прийом документів від кандидатів на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ за державним замовленням в територіальних відділах або відділеннях Національної поліції за місцем проживання, а також у відділі кадрового забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ тимчасово призупинено, попередньо до 24 квітня. Після закінчення карантину роботу в даному напрямку буде відновлено.
Телефони для довідок: 094 951 80 09, (048) 795 50 08, 0966828463.
Також на офіційному сайті Одеського державного університету внутрішніх справ цілодобово працює діалогове вікно, в якому ви онлайн можете писати та задавати ваші запитання щодо вступу!

Корисні підказки: як правильно планувати час під час карантину

Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров’я, а ще й для тренування навички планування справ.

Пропонуємо вам поради, що допоможуть вам плідно працювати протягом цього часу. А головне — встигнути відпочити!

• Перша порада: свій ранок починайте в звичний для вас час. Ніжитися в ліжку будемо, як зазвичай, у вихідні дні.
  • Друга порада: покладіть перед собою чистий папір, це буде ваш лист-план. Запишіть у два рядки: першочергове (наприклад: зарядка — пів години, душ — 10 хвилин, сніданок — 10 хвилин, прочитати робочу пошту — 5 хвилин та інше) та другорядне (погуляти з собакою/кішкою — півгодини, увійти в соцмережі та поспілкуватись із друзями — 20 хвилин та інше). Починайте свій день З ВАЖЛИВОГО!
  • Третя порада: на кожне робоче завдання виділяйте час для його виконання (20-30 хвилин) та для ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВІДПОЧИНКУ (15-20 хвилин).
  • Четверта порада: виконуючи завдання, уважно читайте умови та користуйтесь короткими записами головних слів/думок. Це вам допоможе зосередитися на важливому в завданні. Якщо щось стало незрозуміло, не зволікайте. Лист або дзвінок другу/викладачеві стане в нагоді. Приємне спілкування та корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.
  • П’ята порада: відмітьте у вашому листі-плані виконані заплановані дії. Похваліть себе та приступайте до списку справ другої колонки, обов’язково відпочиваючи після виконаного завдання.

За матеріалами https://www.facebook.com/novoshkola/

ВИПУСКНИКАМ!!!

Запрошення
Шановні вступники, батьки та вчителі!
Прийшов новий час – час змін, час комп’ютеризації і дистанційності.
Ми разом навчимося долати перешкоди і невідомість!
Запрошуємо Вас прийняти участь в онлайн Дні відкритих дверей під назвою КПІАбітFest!

Коли?
КПІАбітFest запланований в онлайн-просторі
11 квітня
Слідкуйте за анонсами на сторіночці у фейсбук для вступників