Шлях до зірок

У кожного він свій. Педагоги нашого закладу впевнено крокують задля досягнення вершини Педагогічного Олімпу. Про це свідчить чергова,Шоста церемонія нагородження найкращих працівників ЗЗСО Дніпровського району м.Запоріжжя. Вітаємо наших”зірок” із досягненнями.

День здоров’я

Сонячного ранку 10 травня 2019 року в ЗОШ№66 проведено “День здоров’я” з виїздом на о.Хортиця. Впевнені, що всі отримали чималий заряд бодрості, здоров’я та позитиву, який допоможе успішно завершити навчальний рік.

Girls in ICT Day 2019

В Інженерному інституті ЗНУ був проведений захід “Girls in ICT Day” в якому прийняои участь учні 9-10 класів. Чемпіонат зі складання віртуального ПК, чемпіонат з Cisco Binary game, ігри з роботами ozobot та zumo, рухлива гра “Закинь пакета” тільки розігріли школярів. Організаторами інтелектуальних розваг стали студенти 1-2 курсів спеціальності Інженерія програмного забезпечення. Поспілкувалися з талановитими дівчатами які успішно працюють в різних сферах ІТ. Віра Блюсенкова, інженер Глобального центру підтримки клієнтів Cisco в Бельгії розповіла про кар’єрні можливості  в напрямку комп’ютерних мереж. Випускниці спеціальності Інженерія програмного забезпечення Інженерний інститут ЗНУ. Раніше Запорізька інженерна академія ділилися досвідом роботи в сфері розробки прогрманого забезпечення. Веб-розробник компанії FaceIt ItTeam Olha Novikova та front-end розробник компанії Light IT Kristina Shatts розповіли як зробили свій вибір на користь ІТ та про особливості гендерної політики в ІТ-сфері. Всі учасники отримали сувеніри від партнерів заходу та доступ до курсу “Вступ до ІоТ” Cisco Networking Academy Ukraine.