НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

25 листопада – День пам’яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначаєтьсяв Україні в четверту суботу листопада.Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голод…Спочатку Указом президента України від 26 листопада 1998 року остання субота листопада оголошувалась Днем пам’яті жертв голодомору, потім Указом від 31 жовтня 2000 року цей день став іменуватися Днем пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. У 2007-му році, згідно Указу Президента України № 431/2007 від 21-го травня 2007-го року, в назву цього пам’ятного Дня були внесені зміни: “Внести до Указу Президента України от 26 листопада 1998 року N 1310 (1310/98 ) “Про встановлення Дня памяті жертв Голодоморів та політічніх репресій” (в редакції Указа від 15 липня 2004 року № 797 (797/2004) зміни, віключівші у назві та тексті слова “та політічніх репресій”. Зараз День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада.
У нашій школі проходив виховний захід: “Голгофа голодної смерті”

День Гідності та Свободи

21 листопада, вівторок

День Гідності та Свободи

Україна, 2014-й: «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи».

Учні 8-А та 9-А класів брали участь у виховному заході, який проводили працівники обласної дитячої бібліотеки “Юний читач” – спогад-реквієм “Вшануй хвилиною мовчання, Україно, тих, що за свободу полягли”. Учні ознайомилися з експонатами історико-патріотичної експозиції “Про час, Батьківщину і нас”, переглянули книжкові новинки, що висвітлюють події Революції Гідності, воєнні дії на сході України на виставці “А сотню вже зустріли небеса”. Гостями заходу стали активні учасники подій на Майдані.

14 жовтня – День Захисника України та

День Українського Козацтва

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України, у школі  проведено Козацький квест «Пропала булава». Участь у ньому взяли учні  5–9-х класів на чолі з класними керівниками. Під час змагань командам потріб­но було показати свої знання з історії козацтваСмуга перешкод складалася з 7 станцій. Перемогу здобула команда 8-А класу, яка і отримала булаву.

Листи на фронт