Конкурси

Роботи учасників конкурсу Екологічний вектор     “Освітній проект”

Шульгіна А.Р.

Єна Л.В.

Роботи учасників конкурсу “Від творчого вчителя – до творчого учня”.

Номінація “Нова українська школа: Дидактичне наповнення”                                                                    Рева Т.Л., Швед Н.В.

Номінація “Інклюзивна освіта: впевнені кроки”          Школова Є.М.

Номінація “Нова українська школа: викладання навчальних предметів” .                                              Єна Л.В.

Матеріали до Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019” Вчителя початкових класів Чміль М.А.

Вітаємо  вчителя історії та правознавства Лисенко Олену Іванівну за ІІІ місце в районному етапі конкурса “Класний керівник 2018 року”!

Робота Вчителя початкових класів Іщенко М.А.

Іщенко М.А. – BookTrailer Чудове Чудовисько С. Дерманський

буктрейлер Єна Л.В.